A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Chile - Diskuze

Původní dotaz

Výlet napříč Chile

16.02.2008 14:51:20 | AlenkaM
Ahoj, nejvíce mě na Chile uchvátilo to, že zasahuje do všech podněbních pásů, máte někdo zkušenosti s takovým výletem, který vedl z pouště přes mírný pás až někam do polárních krajin a zpátky? Nejvíc se mi teda líbí, že V Chile je odevšad tak dobře dostupné moře. Chtěla bych zkusit něco neobvyklého, ale na druhou stranu nevím, zda si mám radši půjčit v Chile auto, nebo někde vyhledat nějaký zájezd nebo skupinku lidí se stejnými zálibami. Poraďte prosím. Díky :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.12.2014 21:13 88.100.214.***
Re: Výlet napříč Chile  

CHile nádhera byl jsem tam měsíc - zapomenout se nedá

Petr
14.02.2014 10:58 62.245.70.***

Ahoj Alenko, půjčili jsme si auto a vyrazili na Altiplano. Ty scenérie jsou jedni z nejkrásnějších co jsem kdy viděl. Více na: http://www.holidayfriends.cz/recenze/jizda-po-altiplanu. Přeju šťastnou cestu! Petr 8-)

Standa
19.09.2013 22:20 80.92.244.***

Procestoval jsem Chile busem,pro toho kdo chce poznat obyč. lidi a jezdit za slušnej peníz,nic lepšího nenajde.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.10.2012 20:57 85.237.227.***

Cauko,napis mi,prosim ta,aka je zivotna uroven v Chile-aky je priemerny plat,minimalny plat a ceny potravin.Moj mail : pedro.rizzi@azet.sk <3 Diky moc. Peter

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Ing.Jan Neumann
26.11.2010 15:28 85.71.114.***
Jak po Chile  

Celé Chile až na jih po Puerto Montt je dobře dostupné autobusy. Doporučuji z Osorna zajet do Argentiny do Bariloche - největší lyžařské středisko Jižní Ameriky. Viz www.expedice.broumov.com

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Hanané 03.01.2010 13:40
Chile  

Ahoj! Průvodcuji mj. po Chile, ráda tam někoho z vás vezmu. Hanané /www.hanane.cz/

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Rolando
25.12.2009 05:47 201.214.92.***
Chilan  

Velice rád se stanu pruvodcem, at je to s vozem, nebo pesky. Velice ovsem bude zálezet na tom co si prejete videt zde v Chile !
Srdecen pozdravuji a preji vám vse nejlepsí pri techto svátcích a nastávajícím novém roce 2010.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Gordo 03.10.2009 14:08
RE: RE: Výlet napříč Chile  

Kamilo, prosím o Vaši kontaktní adresu, případně ostatní co jsou ochotni zodpovědět pár otázek k Chile. díky

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
-dana-
02.06.2009 23:44 84.73.26.***
RE: RE: RE: RE: Výlet napříč Chile  

ahoj Marek, bol si v chile aj juznejsie od puconu? chceli by sme ist asi vo februari buduci rok, nevies, ci je problem najst ubytovanie priamo na mieste? leteli by sme asi do puerto montt a odtial by sme sa chceli dostat s pozicanym autom co najdalej na juh. prave juzne od puerta montt sa mi to zda dost osamele. nevie niekto, ci je tam dost moznosti ubytovania a ci je potrebne rezrvovat dopredu? dakujem

• Anonym (17)
MarekJ
27.05.2009 09:09 88.81.90.***
RE: RE: RE: Výlet napříč Chile  

Ahoj všichni, v Puconu jsme byli letos v lednu, hostel Etnico mezi desítkami hostelů objevili, ale o paní Trněné ani o někom jiném z Československa nevěděli nic. S ubytováním tam ale nebyl problém, je to turistické městečko, samá cestovní agentura, restaurace a hostely a hotely. Jinak pozor před supermarketem na hlavní třídě nám ukradli malý batůžek s cennostmi typu česká vlajka a mobil nemající frekvenci v jižní Americe, turistická destinace přitahuje leckoho. Na sopku chtějte agenturu, která tam půjde hned brzo ráno jako první, jinak je to v sezoně masovka. Koupání v jezeře je příjemné, zkuste určitě raft, ten je skvělý (Rio Trancura).

• Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu